Logo

Ford Taurus 3.5 AWD

Број на оглас: 3220315 | Објавен на: 11.12.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Taurus

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 193 kw / 262 ks

Цена: 8.500 €

9.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kes Za zamena 9500 so min doplata 6000

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Seid

Потврден огласувач