Logo

Ford Galaxy

Број на оглас: 3220321 | Објавен на: 16.09.2019, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


110 iljadi pominati ,zamena 7000 evra

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Seid

Потврден огласувач