Logo

Range Rover Sport FaceLift 3.6 V8 HSE Swiss 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3220331 | Објавен на: 19.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 25.000 €
27.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ponudete za kes extra cena zamena 27000 so minimum doplata od 15000 evra

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Seid

Потврден огласувач