Logo

ford mondeo 2.0 disel zamena za vespa ili golem motor

Број на оглас: 3220548 | Објавен на: 20.08.2019, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford mondeo 2.0 disel god 2006 zamena za vespa ili golem motor ili pom kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Oglasnik

Потврден огласувач