Logo

Глава за бора дизел 110к

Број на оглас: 3220872 | Објавен на: 08.06.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Мотори

Вид на оглас: Се продава


Се продава половна глава од бора дизел 110к и радилица брегаста картер нов и др половни делеови контакт тел075306515ганчо

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 dime