Logo

Motorna pila, motorka stihl ms381

Број на оглас: 3222225 | Објавен на: 13.06.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Nova pila stihl ms 381. Komplet so Mac, lanec, nova vopsto ne koristena. Tel. 076 472 666

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач