Logo

Bmw 530

Број на оглас: 3222262 | Објавен на: 23.08.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 6.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 530d vo odlicna sostojba servisirana za povekje info javetese bez zameni

  Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

  Gjoke

Потврден огласувач