Logo

Продавам игри за Сони ПС3/ Prodavam igri za SONY PS3

Број на оглас: 3222312 | Објавен на: 22.05.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови, само дома користени игри

Dead Rising 2- 500 денари
Fifa 13- 600 денари
Call of Duty Black Ops- 700 денари
Или сите три игри за 1500 денари

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач