Logo

DFM 2011 nov Plin registracija cela godina

Број на оглас: 3222729 | Објавен на: 08.11.2019, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.399 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


zadni novi gumi so C oznaka
nov plin staven pred 2-3 meseci
nova prednica
registracija cela godina
mozna e zamena
smenet rebrast kais

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Dusan

Потврден огласувач