Logo

Oprema za lemenje / Опрема за лемење

Број на оглас: 3222946 | Објавен на: 17.10.2019, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.200 МКД
7.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Комплет опрема за лемење:
1. станица за лемење со дувалка и леткум SAIKE 898D
2. станица за лемење BOTS дигитална 48w
3. мала лупа со држачи
4. зглобна лупа со светилка за на маса

Опремата се продава исклучиво во комплет.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Vladimir

Потврден огласувач