100 m2 Деловен простор
1 €
Цената не е фиксна
15.03.2020 09:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

100 m²

Греење:

Нема

Се издава под наем деловен простор од 100 m2 на Андон Слабејко 49 во Прилеп во близина на Matador

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
075213788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам