Logo

Peugeot 307 2.0 hdi

Број на оглас: 3223864 | Објавен на: 14.09.2019, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pezo 307 2.0 hdi na bg tabli ... Moze zamena ...

  Свети Николе    Општина: Лозово

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач