Logo

Продавам Бољер ХИТ 10 л високоонтажен

Број на оглас: 3224082 | Објавен на: 13.07.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Високомонтажен бољер Хит од 10 литри многу малку користен/уклучен и никогаш не сервисиран.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач