Logo

Suzuki AN 125 HK

Број на оглас: 3224428 | Објавен на: 24.05.2019, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: AN 125 HK

Километри: 5000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Моделот на моторот е Suzuki AN 125 HK.
Постојано е гаражиран и е во одлична состојба. Има две нови гуми и нов акумулатор.
Може да се види во секое време.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Emil

Потврден огласувач