1 / 4
Белосипед РОГ
2.500 МКД
Цената не е фиксна
05.01.2020 10:49

Прилеп / Прилеп

Се продава велосипед РОГ во исправна состојба и добро сочуван цена 2 500 ден.
инвормации на тел. 071712914 Васил

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

vasil
Потврден огласувач
071712914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам