Logo

ПИЛИЊА

Број на оглас: 3226521 | Објавен на: 03.04.2019, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ПИЛИЊА ОД СЕЛСКИ КОКОШКИ ОД СЕКАКВА ВОЗРАСТ ЈАВИ СЕ НА 079258864

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 DUSKO

Потврден огласувач