Logo

ИЗНАЈМУВАЊЕ СТАНОВИ ВО СТРУМИЦА

Број на оглас: 3226927 | Објавен на: 14.08.2019, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ленинова

Цена: 11 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


СЕ ИЗНАЈМУВАТ НОВИ СТАНОВИ ВО СТРУМИЦА ДВОСОБНИ, ТРОСОБНИ
ТЕЛ 078-807-776

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач