Logo

Continental Mountain King 27.5x2.2

Број на оглас: 3228123 | Објавен на: 06.07.2019, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Dve gumi Continental 27.5 Mountain king sirina 2.2
Extra guma so super performansi

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач