Logo

ТЕРМОСТАТ ПОНУДЕТА

Број на оглас: 3228226 | Објавен на: 05.04.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се бара


САКАМ ДА КУПАМ ТЕРМОСТАТ АКО ИМА НЕКОЈ ОД ОВАЈ:(SIRIUS-- PCB)
АКО ИМА НЕКОЈ НЕКА МИ СЕ ЈАВИ КАКО НА СЛИКАТА

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 DUSKO

Потврден огласувач