1 / 2
B+W 77 mm Kaeseman Circular Polarizer Glass Filter
5.000 МКД
20.09.2022 15:37

Тетово / Тетово

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Останато

B+W 77 mm Kaeseman Circular Polarizer Glass Filter kupen od B&H, ne koristen

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070224141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам