Logo

VW SHARAN 1.9 TDI 116 KS. - 08

Број на оглас: 3228551 | Објавен на: 19.06.2019, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- 1.9 TDI 116 KS.
- 208.000 km. so servisna kniska
- full oprema
- uvezena od CH, plateno se do registracija
- za poveke info. javete se !

 Vw

Потврден огласувач