Logo

Prodavam termo

Број на оглас: 3228559 | Објавен на: 20.08.2019, 00:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba e

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Merve doksance

Потврден огласувач