Logo

Prodavam detska kolicka

Број на оглас: 3228871 | Објавен на: 17.05.2019, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam detska kolicka,mnogu malku koristena,skoro nova.

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 pance

Потврден огласувач