1 / 12
Продавам многу сочувана кујна
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2021 08:43

Аеродром / Скопје

Продавам многу сочувана прекрасна кујна, поради селидба, изработена по мерак за своја душа, предните страни од стакло и Ламинат, одржувана и сочувана, со следни дименции:
Горни - висечки елементи:
4 х висечки елементи со висина 90 цм, ширина 30 цм, и должина 80 цм.
1 х висечки елементи со висина 90 цм, ширина 30 цм, и должина 35 цм.
Долни елементи:
Елемент со две фиоки + простор со димензии
висина 87цм (со ногалки), ширина 60 цм, и должина 80 цм.
Елемент со без фиоки, со димензии
висина 87цм (со ногалки), ширина 60 цм, и должина 80 цм.
Елемент со 4 фиоки со димензии
висина 87цм (со ногалки), ширина 60 цм, и должина 40 цм.
Елемент со лавабо + простор со димензии
висина 87цм (со ногалки), ширина 60 цм, и должина 80 цм. Самото лавабо со димензии должина 60 цм, ширина 47 цм длабина 20 цм Мала работна маса со 4 фиоки со димензии: висина 87цм (со ногалки), ширина 60 цм, и должина 50 цм.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Сабит
Потврден огласувач
070622573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам