Logo

kamen za fontana, fontani/ камен за фонтани

Број на оглас: 3230977 | Објавен на: 18.04.2019, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


декоративен камен за фонтани и дворови 4000 денара метар просторен (кубик)

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 gorgi

Потврден огласувач