Logo

Kolicka GALA MONI kombinirana leto/zima

Број на оглас: 3231165 | Објавен на: 04.05.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kolickite se vo odlicna sostojba
Bez tragi na koristenje
Koristeni se samo 4meseci
Amortizeri na site 4 trkala.
Dozvolena nosivost 16kg
Gi imaat site dodatoci
Poveke info na mob
Cenata ne e fiksna
Moze i zaedno 2te
95х70х110 cм.
53х29х86 cм.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач