Prodavam 2 garazi
14.000 €
Цената не е фиксна
08.04.2019 14:47

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

32 m²

Prodavam 2 garazi vo K.voda, ul.Todor Panica br.7 nasproti opstinata vo Zelenata zgrada. Garazite se so kvadratura 15m2 i 17m2.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070226543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам