Logo

Зиден држач за проектор / Ziden drzac za proektor

Број на оглас: 3232302 | Објавен на: 15.10.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео проектори и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов некористен тавански држач за проектор

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Никола

Потврден огласувач