Logo

SKUTER NA DELOVI!!!

Број на оглас: 3232321 | Објавен на: 16.07.2019, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Tumorar 150

Километри: 15000

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


sekoe delce so vi treba go imam za ovoj skuter
Za podetalni informacii:071/347-591

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 D|M

Потврден огласувач