Logo

**** HITNO **** jeep

Број на оглас: 3233984 | Објавен на: 14.11.2019, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 19 kw / 26 ks

Цена: 36 €

36.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava jeep kupen vo mk i odrzavan vo mk vo ovlasten servis na jeep vo perfektna sostojba so ful oprem mozna e zamena za ponovo vozili so vasa i moja doplata cenata za zamena e 37000

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач