Logo

Retro stilska fotelja

Број на оглас: 3234001 | Објавен на: 19.05.2019, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat retro fotelji mnogu socuvani so odlicni drva sunger pruzini, mozat vednas da se koristat ili da se restavriraat

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач