Logo

MONETI

Број на оглас: 3234167 | Објавен на: 24.12.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Srebreni moneti stari poveke od 100 godini
Samo za kolekcioneri
Ceni od 20 Eur, pa nagore

Kontakt: Tome – 070/257-861

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Ивица

Потврден огласувач