1 / 3
Trotinet so motor
12.000 МКД
18.11.2019 23:31

Прилеп / Прилеп

Motorceto e vo extra sostojba za poveke informaci javete se na 071279312

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
071344356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам