Logo

CITROEN SAXO 1.5D

Број на оглас: 3236013 | Објавен на: 14.09.2019, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN SAXO 1.5D

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  RETRO.SHOP

Потврден огласувач