Logo

ТРОСОБЕН СТАН ул. Прилепска

Број на оглас: 3236572 | Објавен на: 22.07.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 68 m²

Греење: Дрва

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 34.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е на 5ти кат, во кој одлично се расспоредени кујна, трпезарија, дневна, две спални и купатило. Располага со два балкони, на дневна и на спална соба. Станот е одржан и добро уреден.

Огласи од: Агенција за недвижности ИТОН-БС

Агенција за недвижности ИТОН-БС

Бул. 1ви Мај бр.150
Битола

Станете Премиум член

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Агенција за недвижности ИТОН-БС

Потврден огласувач