Logo

SEAT ALTEA 2005-GOD MOZE ZAMENA MK TABLI

Број на оглас: 3239286 | Објавен на: 25.10.2019, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Altea 2.0tdi
Golem servis napravena
Ful oprema
Dva kluca
Novi gumi
Nov akomulator uste pod garancija
Moze zamena za poeftino vozilo
078-324-075

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dvd

Потврден огласувач