Logo

Dve vrati

Број на оглас: 3239443 | Објавен на: 21.08.2019, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve vrati

Dimenzii na vratite:

0.83m x 2m(Bela) i

0.72m x 2m(kafeava)

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач