Logo

braun merac za krven pritisok

Број на оглас: 3239467 | Објавен на: 30.06.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Вид на оглас: Се продава


prodavam profesionalen merac za pritisok BRAUN
nov ne e ic upotreben
Cena 60 evra
Ima garancija

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач