Logo

Kuka na industriski

Број на оглас: 3240085 | Објавен на: 26.07.2019, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 210 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 125 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2003

Година на реновирање: 2003

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Industriski pat

Цена: 3 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Gradbata e 2003 gorniot sprat e skros nov, ne e lepenka itn....

Informaci na
075 823 653

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  petar

Потврден огласувач