Logo

Detska kolicka Chicco

Број на оглас: 3240668 | Објавен на: 12.07.2019, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Koristena, no vo odlicna sostojba,

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач