1 / 3
Tocilo za lanec za pila i burgii
20 €
Цената е фиксна
26.01.2023 13:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Tocilo za lanec za pila .
Made in Italy

NAPOMENA ADAPTERITE ZA TOCHENJE NA BURGII GI NEMAME NA ZALIHA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Tools
Потврден огласувач
070311133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам