Logo

Se prodava Ultra Zvucna kavitacija,

Број на оглас: 3241507 | Објавен на: 18.06.2020, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Козметичко студио

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ultra Zvucna kavitacija,odlicno socuvsna i vo dobra kondicija !Za poveke informaci na mob.tel 070-551-001 Elena

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач