Logo

Stomatoloski kompresor Ultra thin, mobile & silent

Број на оглас: 3241536 | Објавен на: 27.09.2019, 03:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


FINI profesionalen Compressor STOMATOLOSKI za Zabari i Zabni tehnicari BEZ Ulje i ULTRA TIVOK Besumen. Kompatibilen da se postavi bilo kade, mobilen!

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Jeep

Потврден огласувач