Logo

FIAT COUPE 2.0 20v reg.plin ates

Број на оглас: 3241547 | Објавен на: 16.06.2019, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Coupe

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 108 kw / 147 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo dobra sostojba odjaveni tablicki reg. do 06.06 2019g plin so dizni atestiran folii atest.moze zamena za pomalo vozilo za poveke inf na tel

 nenad

Потврден огласувач