Logo

Baram laptop hp compaq 6820s

Број на оглас: 3241898 | Објавен на: 08.10.2019, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се бара / Можна е замена


Baram laptop hp compaq 6820s so neispravna maticna ploca.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Јован

Потврден огласувач