1 / 3
ONKYO INTEGRA A-S 810 PRO
150 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 19:12

Карпош / Скопје

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo)
Surround output: 85W (front), 85W (center), 35W (rear)
Frequency response: 2Hz to 100kHz
Total harmonic distortion: 0.06%
Damping factor: 90
Input sensitivity: 5mV (MM), 300mV (line)
Signal to noise ratio: 80dB (MM), 105dB (line)
Output: 300mV (line), 1V (Pre out)
Video Connections: composite, SVHS
Dimensions: 455 x 170 x 421mm
Weight: 17.5kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070365289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам