Logo

трпезариска маса и столици

Број на оглас: 3242123 | Објавен на: 17.08.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


се продава трпезариска маса и 6 столици
цена по договор
тел. 071319531

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  trpe

Потврден огласувач