Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2006 GOAL EXCLUSIVE MODEL

Број на оглас: 3243025 | Објавен на: 23.05.2019, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.200 €
4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 5 1.9 tdi 105 ks 2006 godina goal exclusive model voziloto e vo odlicna sostojba plateni se site davacki do registracija se e ispravno na nego za poveke info:078427074 BEZ ZAMENI!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач