Logo

Masina za Piaggio 250ccm

Број на оглас: 3243189 | Објавен на: 18.04.2019, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Мотори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina
za Piaggio kompletna

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  ljupco

Потврден огласувач