Плац на Скопска Црна Гора
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.12.2019 18:15

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плацеви на Скопска Црна Гора во Сандево и Голиово.
Цените се поволни и по договор !

Војче 075273947

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
078597425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам